DRODZY KLIENCI!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję kredytową na wyjątkowych warunkach.

Nasza oferta to:

 • prowizja 0%,

 • oprocentowanie już od 2,9 %,

 • niska rata bez poręczycieli i zabezpieczeń,

 • decyzja w 5 minut oraz szybka wypłata gotówki tego samego dnia,

 • konsolidacja bez badania zdolności z okresem spłaty do 10 lat.

 

Zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty!

 

Multika Chełm - Market Kredytowy
Chełm, ul. Armii Krajowej 9/10 (Demos 1 piętro)
tel/fax: 082/565-32-92,
tel. kom. 0 518-646-617, 504-913-098

 

Możliwość złożenia wniosku telefonicznie!

Oferujemy również:

 • ATRAKCYJNE KREDYTY DLA ROLNIKÓW: z nakazem płatniczym lub fakturami (bez KRUS), akceptujemy faktury i dopłaty unijne

 • ŁATWO DOSTĘPNE I KORZYSTNE KREDYTY DLA FIRM bez zabezpieczeń na oświadczenie o uproszczonych procedurach (wystarczy PIT za ubiegły rok oraz dokumenty rejestrowe)

 • kredyty hipoteczne i oddłużeniowe,

 • kredyt gotówkowy na oświadczenie bez sprawdzania w BIK, pod zastaw samochodów i ciągników rolniczych,

 • chwilówki bez BIK,

 • NOWOŚĆ: POŻYCZKI POZA BANKOWE BEZ BIK,

 

Ponadto szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz OC rolne.

Tylko u nas wiele banków w 1 miejscu i gwarancja najniższej raty ...

Zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty!

 

Market Kredytowy MULTIKA
Chełm, ul. Armii Krajowej 9/10 (Demos 1 piętro)
tel/fax: 082/565-32-92,
tel. kom. 0 518-646-617, 504-913-098

 

Możliwość złożenia wniosku telefonicznie!

Wiele banków w 1 miejscu
ul. Armii Krajowej 9/10, 22-100 Chełm
Tel.: 504 913 098,  518 646 617,  82 565 32 92
kontakt@multikachelm.pl

Kredyt dla klientów indywidualnych

Kredyt dla klientów indywidualnych

Nasza oferta to przede wszystkim kredyty dla osób fizycznych. Znajdziesz wśród nich kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt bez zdolności czy też kredyt na spłatę chwilówek. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym, przystępnym opisem poszczególnych rozwiązań i do wyboru tego, które będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie – służymy fachową pomocą w zakresie kredytów dla klientów indywidualnych.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby uzyskać kredyt dla osób fizycznych?

Kredyty dla klientów indywidualnych należą do najpopularniejszych produktów bankowych. Czym jest kredyt dla osób indywidualnych, nazywany również kredytem dla osób fizycznych, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Bank udostępnia nam określoną kwotę pieniędzy, którą my zobowiązujemy się oddać w wyznaczonym terminie – powiększoną o prowizję oraz odsetki. Zanim bank wypłaci nam pieniądze, musi zapoznać się z szeregiem informacji na nasz temat, których ocena będzie decydująca dla wysokości pożyczanej nam kwoty, wysokości prowizji, długości okresu kredytowania, stopy procentowej oraz zakresu i rodzaju zabezpieczenia takiego zobowiązania. Informacje te dotycząc przede wszystkim:

 • naszych dochodów i źródeł finansowania – miejsca pracy i rodzaju umowy z pracodawcą (umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony, umowa cywilno-prawna, czyli umowa o dzieło i umowa zlecenie, kontrakt, własna działalność gospodarcza lub też dochody z gospodarstwa rolnego, najmu czy dzierżawy); a także stażu pracy, wykształcenia oraz piastowanego przez nas stanowiska/funkcji

 • wysokości naszych dochodów w określonym przedziale czasowym (udokumentowanych np. wyciągiem bankowym, zaświadczeniem wystawianym i uwierzytelnianym przez pracodawcę lub rocznym zobowiązaniem podatkowym)

 • kosztów życia i ilości osób pozostających na naszym utrzymaniu – w tym przede wszystkim wydatków na comiesięczne opłaty (czynsz, woda, prąd, gaz, opłaty za internet i telewizję kablową, abonamenty zdrowotne etc.), wyżywienie, paliwo i/lub dojazdy do pracy/szkoły, czesne za przedszkole, szkołę lub studia, a także alimenty

 • zobowiązań kredytowych – informacje na temat wysokości oraz czasu pozostającego do spłaty kredytów mieszkaniowych i kredytów hipotecznych, zaciągniętych pożyczek, w tym kredytów gotówkowych, kredytów na zakup samochodów, kredytów w koncie, kredytów odnawialnych, kart kredytowych, kredytów ratalnych, chwilówek oraz innych, wpływających na naszą zdolność kredytową

Na co można przeznaczyć kredyt dla osób indywidualnych?

Możliwości finansowania płynące z kredytów dla osób indywidualnych w zasadzie nie mają ograniczeń. Pozyskane środki w większości przypadków możemy przeznaczyć na każdy wybrany przez nas cel. Najbardziej elastycznym jest w tym przypadku oczywiście kredyt gotówkowy, który sfinansuje zarówno zakup samochodu, jak i egzotyczne wakacje lub wymarzony ślub. Kredyt ratalny pomoże nam nabyć wymarzony sprzęt – przy czym warto zauważyć, że w ostatnich latach zakres finansowania dostępny dzięki kredytom ratalnym bardzo się powiększył. Dziś na raty możemy kupić nie tylko lodówkę, pralkę czy komputer, ale również torebkę, buty, a także kosztowne zabiegi medyczne. Kredyt na zakup samochodu pozwoli nam cieszyć się komfortem nowego auta na warunkach zazwyczaj nieco korzystniejszych, niż “ogólny” kredyt gotówkowy, chociaż trzeba pamiętać, że wymaga on więcej formalności. Niezwykle popularnymi są także kredyty konsolidacyjne, dzięki którym można spłacić inne, wcześniejsze zobowiązania – a dzięki połączeniu ich w jednym banku cieszyć się pojedynczą, niższą ratą. Inną odmianą kredytu konsolidacyjnego jest kredyt na spłatę chwilówek, który działa w ten sam sposób: przenosimy zobowiązania do jednej instytucji, która spłaca nasze długi i proponuje jedną, skonsolidowaną, niższą ratę.

Jak wygląda procedura uzyskania kredytu?

Prowadzone przez nas działania mają na celu dopasowanie kredytu do profilu klienta. Oferta dla klientów indywidualnych daje możliwość uzyskania środków pieniężnych na realizację różnych celów. Przy doborze najkorzystniejszego kredytu kierujemy się sytuacją klienta – podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przeprowadzamy wywiad, który pozwala nam wstępnie stwierdzić, która z dostępnych możliwości pożyczkowych będzie najlepsza. Stawiamy na wzajemne zaufanie – pozwala ono na sprawną ocenę sytuacji i znalezienie optymalnego rozwiązania, zaś wstępna weryfikacja danych pomaga nam w doborze najlepszej strategii. Informacje, których wymagamy, to:

 • oczekiwana kwota kredytu

 • rodzaj kredytu

 • aktualne zobowiązania kredytowe (kwoty oraz nazwy banków, które je obsługują)

 • zobowiązania w postaci chwilówek

 • źródło pozyskiwanych dochodów oraz ich wysokość

 • stan cywilny, wiek, miejsce zamieszkania

 • możliwość uzyskania poręczenia (bądź innej formy zabezpieczenia kredytu)

Kolejną fazą jest pośrednictwo w negocjacjach pomiędzy klientem a bankiem. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi pracownikami instytucji bankowych, których bazę tworzymy od czasu rozpoczęcia naszej działalności. Mamy możliwość pozyskania informacji na temat prawdopodobieństwa otrzymania oferty kredytowej przez klienta w poszczególnych bankach jeszcze przed złożeniem wniosku. Co ważne, nie wysyłamy w imieniu naszych klientów zbędnych zapytań – działania “po omacku” są widoczne w BIK-u i mogą stać się przyczyną braku możliwości uzyskania kredytu w jakimkolwiek banku. Dokumenty niezbędne do złożenia wniosku kredytowego są dostępne na naszej stronie internetowej.

Kolejny etap polega na przekazaniu do nas wypełnionych druków. Pośrednik kredytowy składa dokumenty do banku, a następnie czeka na informację zwrotną. Po uzyskaniu potwierdzenia możliwości uzyskania kredytu klient jest informowany o tym fakcie niezwłocznie. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy z bankiem lub inną instytucją udzielającą finansowania. Przez cały czas nasz ekspert czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu kredytowego.

Masz pytania?
Złóż wniosek On-Line zadzowoń 48 504-913-098, 518 646 617
lub 82/565-32-92

Adres

Multika Chełm - Market Kredytowy

al. Armii Krajowej 9/10
22-100 Chełm

(82) 565-32-92

Tel. kom.: 504 913 098
lub 518 646 617

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 9:00 - 17:00