DRODZY KLIENCI!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję kredytową na wyjątkowych warunkach.

Nasza oferta to:

 • prowizja 0%,

 • oprocentowanie już od 2,9 %,

 • niska rata bez poręczycieli i zabezpieczeń,

 • decyzja w 5 minut oraz szybka wypłata gotówki tego samego dnia,

 • konsolidacja bez badania zdolności z okresem spłaty do 10 lat.

 

Zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty!

 

Multika Chełm - Market Kredytowy
Chełm, ul. Armii Krajowej 9/10 (Demos 1 piętro)
tel/fax: 082/565-32-92,
tel. kom. 0 518-646-617, 504-913-098

 

Możliwość złożenia wniosku telefonicznie!

Oferujemy również:

 • ATRAKCYJNE KREDYTY DLA ROLNIKÓW: z nakazem płatniczym lub fakturami (bez KRUS), akceptujemy faktury i dopłaty unijne

 • ŁATWO DOSTĘPNE I KORZYSTNE KREDYTY DLA FIRM bez zabezpieczeń na oświadczenie o uproszczonych procedurach (wystarczy PIT za ubiegły rok oraz dokumenty rejestrowe)

 • kredyty hipoteczne i oddłużeniowe,

 • kredyt gotówkowy na oświadczenie bez sprawdzania w BIK, pod zastaw samochodów i ciągników rolniczych,

 • chwilówki bez BIK,

 • NOWOŚĆ: POŻYCZKI POZA BANKOWE BEZ BIK,

 

Ponadto szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz OC rolne.

Tylko u nas wiele banków w 1 miejscu i gwarancja najniższej raty ...

Zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty!

 

Market Kredytowy MULTIKA
Chełm, ul. Armii Krajowej 9/10 (Demos 1 piętro)
tel/fax: 082/565-32-92,
tel. kom. 0 518-646-617, 504-913-098

 

Możliwość złożenia wniosku telefonicznie!

Wiele banków w 1 miejscu
ul. Armii Krajowej 9/10, 22-100 Chełm
Tel.: 504 913 098,  518 646 617,  82 565 32 92
kontakt@multikachelm.pl

Kredyt dla Firm

Kredyt dla firm

Skąd wziąć środki na bieżącą działalność firmy i na rozwój firmy?

Rozwój firmy jest zależny od ilości dostępnych środków. W praktyce to właśnie kredyty pozwalają zaspokoić codzienne potrzeby działalności gospodarczej, a także rozwijać się, inwestować w nowe rozwiązania, poszerzać obszar działalności, zatrudniać nowych pracowników czy też wspierać innowacje. Patrząc długoterminowo takie inwestycje przynoszą wymierne korzyści i wspomagają rozwój firmy, który często nie byłby możliwy, gdyby nie środki pozyskane z pomocą pożyczek. Kredytów dla firm nie należy się bać, gdyż stanowią one jeden z najbezpieczniejszych sposobów na finansowanie zarówno bieżącej działalności – terminowego regulowania opłat, podatków, danin, świadczeń i zobowiązań – jak i dalekosiężnych planów, których realizację projektujemy na miesiące, a nawet i lata.

Jak pozyskać kredyt dla firmy?

Niestety, pozyskanie finansowania na działalność firm z roku na rok staje się coraz trudniejsze i wymagające spełnienia dużej ilości formalności. Chociaż banki w kolorowych reklamach kuszą promocjami i zachęcają do skorzystania z atrakcyjnych ofert, w trakcie wizyty w oddziale okazuje się, że zdobycie kredytu wcale nie jest takie proste. Co więcej, wielu przedsiębiorców zmagać musi się z odmową udzielenia pożyczki – czy to z powodu zbyt niskich dochodów, branży, w której działają, formy prawnej, czy też stażu samej firmy. Ci, którym udało się finansowanie uzyskać, często nie są zadowoleni z warunków, które im zaproponowano – potrzebują wyższej kwoty, dłuższego okresu kredytowania, a także niskiego oprocentowania.

Pomagamy w doborze najtańszej, najkorzystniejszej pożyczki dla firmy. Kredyty dla firm to możliwość pozyskania dodatkowych środków, z której naprawdę warto skorzystać – zarówno mając na uwadze bieżącą działalność, jak i wieloletnie, perspektywiczne działania. Pośród przygotowanych ofert zainteresowani znajdą kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy (kredyt na przychód oraz kredyt na dochód), kredyt konsolidacyjne, a także kredyt samochodowy oraz kredyt na start. Ostatni z wymienionych produktów banki kierują przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy rozpoczęli swoją działalność, mogą wykazać się zyskami, a ich firma istnieje nie dłużej niż 12 miesięcy. Niestety, w przypadku osób dopiero planujących rozpoczęcie własnego biznesu, banki są zazwyczaj mniej przychylne – w naszej firmie wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu środków nawet przed otwarciem firmy, asystujemy przy doborze najlepszego produktu kredytowego i najkorzystniejszych jego warunków. Ciekawym i elastycznym rozwiązaniem jest również finansowanie w formie linii kredytowej – wygodnej, łatwo dostępnej i ułatwiającej codzienną działalność przedsiębiorstwa. Z kolei wszystkim tym, którzy mają zobowiązania wobec państwa, proponujemy kredyt na spłatę świadczeń ZUS i US. Jeśli firma traci płynność z powodu zbyt wysokich rat, rozwiązaniem będzie kredyt konsolidacyjnyhipoteczny.

Na co można przeznaczyć kredyt dla firm?

Możliwości płynące z kredytów dla firm są w zasadzie nieograniczone. Dzięki temu rodzajowi finansowania można nabyć nowe maszyny – zarówno wymieniając stare, jak i inwestując w nowe; a także całe linie produkcyjne – modernizując ich dotychczasową działalność lub rozpoczynając nową. Nadążanie za technologicznymi nowinkami, poszerzanie zakresu działalności, poszukiwanie nowych rozwiązań – to kluczowe czynniki decydujące o rozwoju firmy i jej konkurencyjności. Chcąc dostarczać produkty i usługi na wysokim poziomie musimy nieustannie dbać o posiadane przez nas maszyny i urządzenia, serwisować je, a w razie potrzeb również naprawiać lub wymieniać na nowsze modele. Kredyt dla firm sfinansuje modernizację parku maszyn, zakup nowych urządzeń lub udoskonalenie już posiadanych.

Kredyt dla firm przeznaczyć można również na modernizację, unowocześnienie lub powiększenie floty samochodowej – zarówno osobowej, jak i dostawczej. Sfinansujemy w ten sposób samochód używany, jak i samochód nowy.

Środki z kredytu dla firm możemy przeznaczyć także na szkolenie pracowników i udoskonalanie ich umiejętności – podnoszenie kwalifikacji kadry w naszej firmie, czy to szeregowych pracowników, czy to szczebla menedżerskiego, jest w obecnej rzeczywistości warunkiem koniecznym, jeżeli chcemy wyróżnić się na rynku czy też stać się jego liderem.

Kredyt dla firm sfinansuje również wyposażenie biur i lokali – zaczynając od prac remontowych i dostosowania pomieszczeń do prowadzonej w nich działalności, a na zakupie ekspresu do kawy kończąc. Pożyczka dla przedsiębiorców to sposób na kompleksowe zaopatrzenie Twojego biznesu – dzięki pozyskanym w ten sposób środkom kupisz biurka, krzesła i fotele oraz wszelkiego rodzaju meble, półki, regały, szafy i sejfy; komputery i różne peryferia (monitory, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, niszczarki, urządzenia do laminowania; jak i sprzęt bardziej specjalistyczny – plotery, stoły kreślarskie, tablety graficzne), a także sprzęt do firmowej kuchni (lodówkę, zmywarkę, kuchenkę gazową, elektryczną lub indukcyjną, a także kuchenkę mikrofalową oraz czajnik i wspomniany ekspres do kawy, bez którego nie może się przecież obejść żadne biuro.

Profesjonalnie zarządzana i działająca firma to również oprogramowanie – nierzadko specjalistyczne i bardzo kosztowne. Kredyt dla firm pokryje wydatki na zakup licencji różnego rodzaju programów, aplikacji i abonamentów, niezbędnych w codziennej pracy Twojego przedsiębiorstwa.

Masz pytania?
Złóż wniosek On-Line zadzowoń 48 504-913-098, 518 646 617
lub 82/565-32-92

Adres

Multika Chełm - Market Kredytowy

al. Armii Krajowej 9/10
22-100 Chełm

(82) 565-32-92

Tel. kom.: 504 913 098
lub 518 646 617

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 9:00 - 17:00